Pastelové barvy v šatníku 7krát jinak! Svetřík, kabát či mikina, oblečte se s námi

Date:

I vy už netrpělivě čekáte na příchod jara? A co takhle přivolat si ji. Například i pomocí pastelových odstínů ve vaší garderobě…

Kde jinde mohou dominovat pastelové tóny, ne-li na úpletech. Tóny modré barvy patří mezi ty nejoblíbenější, celkový dojem ještě znežní a vylepší materiál jako například mohér, který pastelům dodá přímo „obláčkový“ výraz. Svetr z dílny značky Lindex se prodává za 59,99 eura.
…že se vám zdá všechno, co vidíte na ulicích, ve vlastní skříni nebo v obchodech příliš ponuré, tmavé, nudné a neživé? Ale právě proto byste to mohli zkusit právě s pastelovými odstíny. Jejich přítomnost v módě určené i na chladnější dny roku je nepostradatelná a ve finálním výsledku také vizuálně osvěžující a omlazující.

Světlé barvy a jemné pastelové odstíny fungují velmi dobře s pokožkou, která v zimě vybledla. Ať už je to růžová, bílá nebo světle žlutá se zelenou – při zimě „zesvětlené“ pleti působí osvěžující, ale zároveň příliš nekřičí. A ubrat pár let se jim povede také.

Pokud se ptáte, co si tedy vybrat – odpověď je jednoduchá, můžete téměř všechno. Zmíněné odstíny barev a mnohé další kromě nich (například i populární Very Peri a její pastelový tón) lze nalézt od kalhot, přes svetry, roláky, kardigany a mikiny až po svrchní košile, parky a kabáty či v doplňcích.

Portrait of confident, young, modern teenage girl with pink, blue hair in nature forest, Germany

Zkuste volit nadčasové kousky, které můžete nosit řadu let a také několik sezón. Platí to například u mikin (nebojte se investovat do kvality) i pleteninách. Co se týče kabátů nebo parků, tam se může jeden konkrétní (trendový) odstín časem zunovat. Nezapomínejte však na to, že některé kousky můžete nosit i během jara a následně je znovu zařadit do šatníku na podzim – vyplatí se tedy podobným způsobem.

Krajka, vášnivé barvy, průhledná provokace: Máme 20 tipů (nejen) pro valentýnské svádění
V případě zmíněných doplňků je to s pastely naprosto ideální. Šála, kašmírová čepice, rukavice nebo rukávník budou fungovat io deset let. Podívejte se na naše tipy v galerii výše.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Srovnání parametrů Norton Secure VPN vs Free VPN Planet: Co vybrat?

Která ze dvou VPN je lepší: Norton Secure VPN,...

Prodej zavedené firmy několika spolumajitelů bez mediátora se může táhnout celé měsíce

Ne vždy je prodej zavedené firmy procházkou růžovým sadem....

Šedý klenot mezi drahými kameny, to je hematit

Hematit má stříbřitě šedou barvu. Už na pohled tak...

Odboráři v Jaguar Land Rover požadují vyšší platy a lepší pracovní podmínky

Moderní obory zastupující zaměstnance a vedení společnosti Jaguar Land...